Zeldzaam Mooi Markt Groningen
Sun, Aug 09
Vismarkt
Aug 09, 11:00 AM – 5:00 PM
Vismarkt, Vismarkt, Groningen, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Worpplantsoen in Deventer
Sun, Sep 06
Worpplantsoen, Deventer
Sep 06, 11:00 AM – 7:00 PM
Worpplantsoen, Deventer, 7419 Deventer, Netherlands
Zeldzaam Mooi Markt Nijmegen
Sun, Sep 20
Valkhof Park
Sep 20, 11:00 AM – 5:00 PM
Valkhof Park, Kelfkensbos 59, 6511 TB Nijmegen, Netherlands
Zeldzaam Mooi Museum Markt Veldhoven
Sat, Sep 26
Museum 't Oude Slot
Sep 26, 11:00 AM – Sep 27, 5:00 PM
Museum 't Oude Slot, Hemelrijken 6, 5502 HM Veldhoven, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Groningen
Sun, Oct 04
Vismarkt
Oct 04, 11:00 AM – 5:00 PM
Vismarkt, Vismarkt, Groningen, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Roots in the Woods Hoenderloo
Sat, Oct 17
Landal Miggelenberg
Oct 17, 12:00 PM – Oct 18, 6:00 PM
Landal Miggelenberg, Miggelenbergweg 65, 7351 BP Hoenderloo, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Zutphen
Sun, Oct 25
Laarstraat
Oct 25, 11:00 AM – 5:00 PM
Laarstraat, Laarstraat, 7201 Zutphen, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Groningen
Sun, Nov 08
Vismarkt
Nov 08, 11:00 AM – 5:00 PM
Vismarkt, Vismarkt, Groningen, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Arnhem
Sun, Nov 22
Gele Rijders Plein
Nov 22, 11:00 AM – 5:00 PM
Gele Rijders Plein, Gele Rijders Plein, 6811 Arnhem, Nederland
Zeldzaam Mooi Binnen en Buiten Markt Fooddock Deventer
Sun, Nov 29
Fooddock
Nov 29, 11:00 AM – 5:00 PM
Fooddock, Zuiderzeestraat 2, 7411 MC Deventer, Nederland
Zeldzaam Mooi Markt Sprookjesstad Zutphen
Sun, Dec 13
Laarstraat
Dec 13, 12:00 PM – 5:00 PM
Laarstraat, Laarstraat, 7201 Zutphen, Nederland

Wil je deelnemen aan een Zeldzaam Mooi Markt, Evenement of Festival? Schrijf je online in via het menu deelnemen.

© 2010 - 2020 Zeldzaam Mooi | KvK 60857102 | BTW NL001645777B77  | info@zeldzaammooi.com